Darujte 2% vašim deťom

Aj tento rok môžete rozhodnúť kam pôjde časť z vašich daní, ktoré zaplatíte štátu. Dávame Vám do pozornosti možnosť darovať 2% z Vašich daní našej škole.

 

Môžete tak urobiť prostredníctvom Nadácie kresťanského vzdelávania alebo občianskeho združenia “Rodičovské združenie Evanjelickej spojenej školy Martin“.

 

Ďakujeme za Vašu priazeň a podporu!
Informácie a fromuláre potrebné k darovaniu 2%

Prípravný kurz na prijímacie skúšky zo slovenského jazyka a matematiky

Základné údaje o kurze:
  • Prípravný kurz je organizovaný Evanjelickou spojenou školou v Martine.
  • Termín konania kurzu: 12.2.2022 do 23.4.2022 okrem prázdnin – 8 sobôt od 8:00 do 12:00 online.
  • Maximálny počet účastníkov: 60 (prijatí budú tí, ktorí sa prihlásia a zaplatia).
  • Prihlásiť sa treba do 21.1.2022.

Kurz bude prebiehať online a tak sme sa pre veľký záujem
rozhodli rozšíriť k
apacitu kurzu na 60 žiakov.

 

Prihlasovací FORMULÁR

Spolu múdrejší III.

Vážení rodičia,

dovoľte, aby sme Vás oslovili s možnosťou doučovania v anglickom jazyku pre žiakov od 3. po 9. ročník, ktorý je financovaný z Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.

 

Doučovanie bude prebiehať buď v pondelok alebo stredu v skupinách 3 až 5 žiakov v rozsahu 2 vyučovacích hodín od 14:00 do 15:30 hod.

 

Začneme od 17. januára a chceme v tomto projekte pokračovať až do 15. júna 2022.

 

Doučovať budú vyučujúci anglického jazyka, ktorí učia na našej Evanjelickej základnej škole.

 

V prípade záujmu, prosím, vyplňte formulár zaslaný mailom do 9. januára 2022.

 

Ďakujeme za spoluprácu.
Mgr. Ľuboš Froľo – koordinátor a vedenie školy.

Odovzdanie vianočných darčekov

Odovzdanie vianočných darčekov

Ďakujeme žiakom, učiteľom, zamestnancom a rodičom, ktorí sa podieľali na príprave a organizácii vianočnej časti školského sociálneho projektu Srdcom vidíš, počuješ. Každá trieda z MŠ, ZŠ a gymnázia pripravila vianočný balík jednému dieťaťu podľa jeho špecifických potrieb. Podarilo sa nám tak zabaliť vianočné darčeky pre 29 žiakov a ich učiteľov z Evanjelickej spojenej školy internátnej v Červenici.

 

Darčeky odovzdal 17.12. osobne pán riaditeľ Jozef Sopoliga. A nevrátil sa s prázdnymi rukami. Ako prejav vďačnosti nám červenickí priatelia poslali 700 anjelikov pre všetkých zapojených do tohto projektu. Sme vďační za príležitosť svojím kúskom prispieť k lepším zajtrajškom a za radosť, ktorú z tejto akcie máme vo svojich srdciach.

 

Za projektový klub
Ivana Ďuricová Markovičová

Srdcom vidíš, počuješ – Vianočná časť školského sociálneho projektu

V rámci sociálneho projektu „Srdcom vidíš, počuješ“ pomáhame v tomto školskom roku deťom a žiakom z Evanjelickej špeciálnej spojenej školy v Červenici. Vzdelávajú sa tam deti s kombinovaným postihnutím zraku aj sluchu, často aj s ďalšími postihnutiami. V škole, ktorá je v stredoeurópskom priestore unikátna, sa učí 29 žiakov. V adventnom období by sme im chceli pripraviť vianočné prekvapenie a poslať každému žiakovi školy darček podľa návrhov pani učiteliek z Červenice. Každá trieda našej školy si môže v tomto projekte zvoliť, ktorému žiakovi pripraví vianočný darček. Na príprave budeme pracovať do 15.12. Darčeky spoločne odvezieme a odovzdáme v druhej polovici decembra.

Čítať celý článok