Letný jazykový online kurz od Norwich Study Centre

Vážení rodičia a žiaci,
radi by sme Vám opäť sprostredkovali možnosť jazykového kurzu Summer Online Exchange Programme zameraný na rozvoj počúvania a rozprávania v anglickom jazyku. Aj tento kurz pre našich žiakov pripravila jazyková škola Norwich Study Centre a naši žiaci budú na hodinách spolupracovať aj so žiakmi z iných krajín EÚ.

 

Žiaci majú možnosť absolvovať jazykové vzdelávanie so skúseným anglickým lektorom v skupinách od 4 do 14 žiakov. Náš zámer je, aby žiaci boli v samostatných skupinách podľa ročníkov od 5. až po 9. ročník, prípadne až 3. ročník gymnázia.

 

Kurz bude trvať od pondelka 26. júla do piatku 30. júla 2021 v čase od 9:00 do 11:20 hod. cez ZOOM aplikáciu.
Medzi 2 vyučovacími hodinami je 20 minútová prestávka.

 

Potrebné vybavenie je PC/laptop, kamera, slúchadlá s mikrofónom a stabilné internetové pripojenie.

 

Cena za týždenný kurz je 40 GBP, čo je v prepočte cca 47€. (Bežná cena za kurz je 150 GBP, naša škola však má veľmi dobré vzťahy s touto školou a anglická škola je z našich žiakov nadšená, preto nám poskytujú zľavu.)

 

Poplatok je potrebné vopred zaplatiť tak, aby prišli na účet anglickej školy pred začiatkom kurzu. Škola z Norwich Vám zašle platobné údaje na mail a vaša platba bude v EUR.

 

Do kurzu sa môžete zaradiť podľa danej vekovej kategórie, alebo jazykovej úrovne. Mladší žiaci do 13 rokov a starší žiaci nad 13 rokov.

 

V prípade záujmu o kurz, prosíme, aby ste tento formulár vyplnili a odoslali najneskôr do pondelka 14. júna 2021 do 18:00 hod.

 

V prípade akýchkoľvek otázok píšte koordinátorovi Mgr. Ľubošovi Froľovi: lubos.frolo@essmt.sk